im. świętego Jana Pawła II

Im świętego Jana Pawła II. Październik 21, 2014. 18 Pażdziernika odbyło się pasowanie na ucznia w zerówce. Było to bardzo uroczyste wydarzenie dla dzieci jak i dla rodziców. GRATULUJEMY w imieniu naszej szkoły i życzymy samych sukcesów w nauce języka polskiego! Październik 11, 2014. Prosimy Was o wsparcie naszej pierwszej charytatywnej akcji w tym roku szkolnym. Posted in Iza Pardo-Małecka. Maj 7, 2014. Bóg, Wiara i Ojczyzna czyli kanonizacja św. Jana Pawła II w Bridgeport. 8221; mówi Marzena R.

OVERVIEW

This website polskaszkolabridgeport.net currently has an average traffic classification of zero (the smaller the more users). We have researched twenty pages inside the site polskaszkolabridgeport.net and found one website associating themselves with polskaszkolabridgeport.net. There is one contacts and directions for polskaszkolabridgeport.net to help you correspond with them. There is one mass networking sites possessed by this website. This website polskaszkolabridgeport.net has been on the internet for five hundred and eighty weeks, twelve days, seventeen hours, and forty-five minutes.
Locations
Online Since
Mar 2013

POLSKASZKOLABRIDGEPORT.NET RANKINGS

This website polskaszkolabridgeport.net has seen fluctuating amounts of traffic through the year.
Traffic for polskaszkolabridgeport.net

Traffic ranking (by month) for polskaszkolabridgeport.net

Traffic ranking by day of the week for polskaszkolabridgeport.net

POLSKASZKOLABRIDGEPORT.NET HISTORY

This website polskaszkolabridgeport.net was created on March 25, 2013. This domain will go back on the market on the date of March 25, 2018. It is now five hundred and eighty weeks, twelve days, seventeen hours, and forty-five minutes old.
REGISTERED
March
EXPIRED
March

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES POLSKASZKOLABRIDGEPORT.NET LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of polskaszkolabridgeport.net Mobile Screenshot of polskaszkolabridgeport.net Tablet Screenshot of polskaszkolabridgeport.net

Tomasz Moczerniuk

2081 Mill Plain Rd

Fairfield, Connecticut, 06824

United States

POLSKASZKOLABRIDGEPORT.NET HOST

I detected that a lone root page on polskaszkolabridgeport.net took zero milliseconds to stream. I could not detect a SSL certificate, so our crawlers consider polskaszkolabridgeport.net not secure.
0 seconds
50.63.202.82

NAME SERVERS

ns1.wordpress.com
ns2.wordpress.com

im. świętego Jana Pawła II

DESCRIPTION

CONTENT

This website polskaszkolabridgeport.net has the following in the site, "18 Pażdziernika odbyło się pasowanie na ucznia w zerówce." Our analyzers viewed that the website also stated " Było to bardzo uroczyste wydarzenie dla dzieci jak i dla rodziców." The Website also said " GRATULUJEMY w imieniu naszej szkoły i życzymy samych sukcesów w nauce języka polskiego! Październik 11, 2014. Prosimy Was o wsparcie naszej pierwszej charytatywnej akcji w tym roku szkolnym. Bóg, Wiara i Ojczyzna czyli kanonizacja św. Jana Pawła II w Bridgeport. 8221; mówi Marzena R."

SUBSEQUENT WEBSITES

Internetowy Serwis Edukacyjny

System administracyjny dla szkóŠpolonijnych -. Polish as a Second Language. Dzieci sÄ nadziejÄ , ktĂłra rozkwita wciÄ Ĺź na nowo,. Projektem, ktĂłry nieustannie siÄ urzeczywistnia,.

Polska Sobotnia Szkoła w Enfield Polak, chociaż stąd między narodami słynny, że bardziej niźli życie kocha kraj rodzinny.

34 Turin Road, N9 8DQ, London. Polska Sobotnia Szkoła w Enfield. Polak, chociaż stąd między narodami słynny, że bardziej niźli życie kocha kraj rodzinny. Witamy na naszym portalu! Polska Szkoła Sobotnia im. Adama Mickiewicza w Enfield jest organizacją charytatywną i od 2006 r. podąża programem nauczania Polskiej Macierzy Szkolnej, od 2009 r. posiada Bronze Quality Framework dla nadprogramowych szkół w Wielkiej Brytanii. CHÓR UCZNIÓW POLSKICH SZKÓŁ SOBOTNICH DODATKOWE PRZESŁUCHANIA.

POLSKA SZKOŁA FORUM W MOSTOLESIE

Viernes, 29 de marzo de 2013. Jueves, 14 de marzo de 2013. Martes, 12 de marzo de 2013. Całaspołecznośćszkolnaspotkałasię natradycyjnej Wigilii w nowejszkole, usytuowanej przyulicyBerlinnr 2 w Mostolesie. Jakcoroku ,przedstawienieświątecznerozpoczęłosię odciepłych i pogodnych życzeń p. IX OGÓLNOPOLSKI I POLONIJNY TURNIEJ POETYCKI.